Contact

Sc Doriot Dent Srl

Adresa sediul central si showroom: Arad, str Barbas Bela 18A
Program de lucru: L-V – 8-18, Sambata/ Duminica – inchis
Telefon: 0257.254.638/Fax: 0040257254638
Email: office@doriotdent.ro
Call center: 0257.254.638
CUI: RO 9259999
IBAN: RO28 BTRL 0020 1202 1713 18XX, swift BTRLRO22
Banca: Transilvania Arad


Trimite un mesaj

Anexare fisier

VANZARI:

Sediu central:
Ioana Hurezan
Telefon: 0728146495
Email: office@doriotdent.roMirela Nita
Telefon: 0728146491
Email: office@doriotdent.roOradea
Sebastian Szekely
Telefon: 0732408767
Email: sebastian.szekely@doriotdent.ro
Bucuresti
Corina Mocanu
Telefon: 0728146490
Email: bucuresti@doriotdent.roBucuresti – sect 1, 5, 6
Veronica Petrescu
Telefon: 0755112582
Email: veronica.petrescu@doriotdent.roBucuresti – sect 2, 3, 4
Telefon: 0755112578
Email: bucuresti@doriotdent.ro

Cluj-Napoca – Zalau
Sebastian Mirza
Telefon: 0756135420
Email: sebastian.mirza@doriotdent.ro

Timisoara (tehnica dentara)
Istvan Lukacs
Telefon: 0728146492
Email: istvan.lukacs@doriotdent.ro

Timisoara (stomatologie)
Telefon: 0732408762
Email: istvan.lukacs@doriotdent.ro

contabilitate

Contabilitate
Camelia Ilea
Telefon: 0755112107
Email: contabilitate@doriotdent.ro

marketing

Marketing si dezvoltare
Anca Lang
Telefon: 0726723940
Email: anca.szabo@doriotdent.ro

management

Management
Dorina Ungurean
Telefon: 0722275562
Email: Dorina.ungurean@doriotdent.ro